Obserwatorzy

poniedziałek, 26 maja 2014

Jedno co warto... to bawić się warto!

Tak moi drodzy. Przychodzi taki czas w życiu człowieka, gdzie poza obowiązkami dnia codziennego przychodzi czas na relaks.... co warto zrobić? Pójść w tango! Dlaczego??

1. Masz okazję, żeby ubrać się inaczej niż codziennie
Do pracy nie możesz założyć seksownej małej czarnej i krwisto czerwonych szpilek- a no chyba, że pracujesz w burdelu, ale wątpię ;P Nocne życie rządzi się swoimi prawami... możesz pokazać pazur, zagrać osobę, którą nie jesteś, zwłaszcza jeśli idziesz w tango sama/sam- a co? Single mogą.

2. Bo alkohol zabija bakterie!
Nie wiedzieliście? W naszym organizmie żyją sobie bakterie... te dobre i te złe.Te złe wybija odpowiednia ilość alkoholu podana doustnie ;D tak więc dbaj o zdrowie! Pij alkohol, bo Cię bakterie zjedzą od środka!

3. Możesz kogoś poznać!
Nieeeeee..... nie mówię tu o miłości życia! Możesz poznać kogoś, kto zostanie Twoim imprezowym znajomym, przyjacielem, kochankiem. Miłości na baletach nie szukamy. Każde wyjście z domu może nieść ze sobą jakieś ciekawe znajomości, spróbuj, a się przekonasz.

4. RESET!
Opcja dla spragnionych wrażeń i kaca ;) szef Cię wkurwił? Dziewczyna zostawiła? Facet dał ciała? Nie dostałeś podwyżki? To opcja dla Ciebie. Chwilowe znieczulenie- alkohol nie daje odpowiedzi. Ale przynajmniej pozwala zapomnieć jakie było pytanie.

5. Dęsy
Tak właśnie. Taniec wyzwala endorfiny! Pozwól sobie na szaleńczy taniec w rytm ulubionej muzyki! A co że ktoś się patrzy? Miej to w dupie. To Tobie ma być dobrze.

Na starość nasiedzisz się w domu! Nadchodzi czas wakcji! Wykorzystaj go tak, żeby było miło wspominać, a wstyd opowiadać :)


A poniżej mój przepis na napój idealny do opcji RESET :) słynny kociołek Panoramixa:
0,5 litra wódki, 3 piwa, 0,5 litra energetyka, szampan, sok malinowy (zaprawa do piwa).

Wszystkie składniki wlewamy do garnka, mieszkamy 3 razy w prawo, 2 razy w lewo i gotowe! :D

Skutki uboczne: zaciesz na ryjku, rozwiązany język, chęć do tańca i zdecydowanie pokojowy nastrój! :)

Zdrowie!

Sylv
3 komentarze:

 1. Warto czasem się zresetować i pozabijać złe bakterie :D Jestem tego samego zdania :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie :) trzeba dbać o zdrowie- i to fizyczne i psychiczne :-)

   Usuń
 2. ale świetnie piszesz :) czekam na więcej postów i zostaję na dłużej :))

  OdpowiedzUsuń